State of Play – Sony ma już szykować kolejny pokaz gier na PS4

Koniec września zapowiada się niezwykle interesująco dla fanów PlayStation. Oprócz imprezy związanej z The Last of Us 2, mamy zobaczyć coś jeszcze.

Wczoraj pisaliśmy o planowanym na 24 września pokazie The Last of Us 2 dla dziennikarzy. Oczekiwania są duże, ponieważ oprócz nowego gameplay’u liczymy na to, że Naughty Dog w końcu podzieli się datą premiery gry. Okazuje się, że to jednak nie koniec niespodzianek od Sony na ten miesiąc.

Szykujemy się na kolejne State of Play

To nie jest jedyne wydarzenie Sony w tym tygodniu – takimi słowami skomentował, na forum Resetera, informację o evencie TLoU 2 analityk firmy Niko Partners, Daniel Ahmad. Więcej szczegółów nie usłyszeliśmy, lecz prawdopodobnie chodzi o nowy odcinek State of Play, w którym Sony pokaże nie tylko wspomniany tytuł z Ellie, lecz również inne zmierzające na PlayStation 4 gry i dodatki.

Tajemnicze jeszcze wydarzenie jest planowane na ten sam tydzień, w którym odbędzie się pokaz The Last of Us 2. Zatem powinniśmy się szykować na dni pomiędzy 23 a 27 września. Oczywiście, jeśli słowa analityka nie są wyssane z palca. Wcześniej wiele jego informacji okazywało się prawdziwych, więc może i tym razem się nie myli.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: