Final Fantasy VII Rebirth do wypróbowania za darmo na PS5. Sony się trochę pospieszyło

Final Fantasy VII Rebirth do sprawdzenia za darmo na PS5 | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Na PSN trafił zwiastun ujawniający datę premiery dema Final Fantasy VII Rebirth. Grę za darmo na PS5 sprawdzimy już jutro. Idealnie na State of Play.

Już jutro odbędzie się nowy pokaz State of Play, tym razem skupiony wyłącznie na wielce oczekiwanym Final Fantasy VII Rebirth. Wygląda na to, że niektóre informacje ujawnione zostały nieco za wcześnie.

Final Fantasy VII Rebirth do sprawdzenia na PS5

Gracze od pierwszej zapowiedzi ekskluzywnego wydarzenia spodziewali się udostępnienia dema produkcji. I tak też się stanie, a przynajmniej jednoznacznie wskazuje na to nowy zwiastun w PlayStation Network. Materiał najpewniej był przeznaczony do premiery w trakcie wydarzenia. Ktoś się jednak pospieszył i niektórzy gracze znaleźli go już teraz.

PSN potwierdza, że demo Final Fantasy VII Rebirth pojawi się jutro (napisane jest, że „już teraz”, ale myślę, że zwiastun był przeznaczony na jutro).

– donosi Wario64 na Twitterze

Także niespodzianki nie będzie, a Wy już możecie szykować dyski na pobieranie darmowego dema produkcji. Więcej szczegółów z pewnością pojawi się w trakcie samego State of Play. Wydarzenie odbędzie się w nocy z 6 na 7 lutego 2024 roku.

Informacje z „przedwczesnego” zwiastuna sugerują, że grywalny fragment pozwoli przejść sekcję z Sephirothem i Cloudem w Nibelheim. Więcej szczegółów nie mamy, ale gdy demo będzie dostępne, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie