Nowe PlayStation State of Play potwierdzone przez kolejne źródło

State of Play z God of War Ragnarok może odbyć się za chwilę
Newsy PS4 PS5

Kolejny insider zaznacza, że PlayStation planuje zorganizować kolejne State of Play. To skupić się ma na God of War Ragnarok. Poznamy wreszcie datę premiery?

Niedawno pisaliśmy o teoriach znanego insidera Toma Hendersona. Zebrał on sporo dowodów na to, że już niebawem powinniśmy doczekać się kolejnego wydarzenia State of Play. Henderson niedawno przewidział inny event Sony, tym razem skupiony wokół nowych sprzętów do PS5. Zaledwie chwilę po jego informacjach, Sony faktycznie potwierdziło, że zbliża się nowe wydarzenie.

Nowe plotki znów dotyczą State of Play i tym razem pochodzą od insidera znanego jako The Snitch. Jeżeli nie wiecie, kim on jest – to stosunkowo nowy branżowy insider, który już ma sporo potwierdzonych przecieków. Wcześniej poprawnie przewidział pełną listę gier na niedawnym State of Play, a także pomógł w ujawnieniu nowej gry Hideo Kojimy oraz The Last of Us Part I.

Leaker ten znany jest ze swojego bardzo luźnego i tajemniczego podejścia do przedstawianych rewelacji. Tym razem jego nowa zagadka nie jest jednak zbyt wymagająca. Opublikował on na Twitterze gifa z kiwającym głową Kratosem z God of War. Przewijają się tam cyfry, które układają się w „11110”. Można założyć, że chodzi o kod binarny, który oznacza „30”. To z kolei może nam przepowiadać, że kolejne State of Play będzie miało miejsce 30 czerwca 2022 roku.

Ostatnie SoP również odbyło się w czwartek. W ubiegłym roku PlayStation zorganizowało wydarzenie poświęcone w całości Horizon Forbidden West, które także miało miejsce w czwartek. Do tego pokrywałoby się to z przeciekami od Hendersona. Jak już pisałem wyżej – ceniony insider sam stwierdził, że PS musi szykować pokaz swojej gry. Zresztą, nowy GoW ma faktycznie ukazać się w tym roku, a czasu jest coraz mniej. Logiczne jest więc zakładanie, że Sony przedstawi swój nadciągający hit już niebawem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie