Remake The Last of Us może być bardzo blisko. Czyżby wyciekła data premiery?

Serial i gra The Last of Us - Joel i Ellie
Newsy PC PS5

W sieci pojawił się przeciek mogący ujawniać datę premiery odświeżenia słynnej produkcji produkcji Naughty Dog. Remake The Last of Us nadal nie został oficjalnie zapowiedziany.

Za przeciek odpowiada The Snitch, który pomógł przy doprowadzeniu do ujawnienia nowej gry Hideo Kojimy i opublikował pełną listę gier z ostatniego PlayStation State of Play kilka godzin przed pokazem.

Snitch informuje, że nieokreślona gra nazwana przez niego „PART 1” zadebiutuje 2 września bieżącego roku na PC oraz konsolach. Nie trzeba być detektywem, aby domyślić się, że może chodzić o remake The Last of Us – od dawna spekuluje się, że odświeżona gra otrzyma podtytuł Part 1.

Miejcie jednak na uwadze, że The Snitch jest bardzo świeżym źródłem przecieków. „Trafił” z dwiema istotnymi informacjami, w tym z obozu PlayStation, lecz w tej chwili nikt nie jest w stanie dobrze zweryfikować jego wiarygodności. Nie mamy też absolutnej pewności, że chodzi o The Last of Us, ale wydaje się to być najbardziej prawdopodobną oraz sensowną opcją.

O remake’u The Last of Us słyszymy od ponad roku. Branżowi informatorzy twierdzą, że produkcja ukaże się w drugiej połowie 2022 roku (niektórzy wskazują okres świąteczny), co po części zgrywa się z powyższymi doniesieniami. Warto jednak poczekać na ewentualne oficjalne ogłoszenie PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie