Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround

Startuje beta Battlefield 1. Wygraj grę, TV UHD, konsolę Xbox One S lub słuchawki Logitech G633 7.1 Surround
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na nagrodę?

Dzisiaj rozpoczynają się testy beta Battlefield 1 dla wybranych osób, które zapisały się do usługi Battlefield Insider. Jeśli składaliście zgłoszenie, sprawdzajcie skrzynkę mailową, ponieważ Electronic Arts rozpoczął rozsyłanie kluczy.

Pozostali gracze będą mogli przystąpić do otwartego testowania Battlefield 1 jutro, czyli 31 sierpnia. Dotyczy to komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli podczas ogrywania bety zamierzacie nagrywać jakieś filmiki, możecie przy okazji wygrać ciekawe nagrody.

Jak czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield, Elektronicy wraz z Logitech G Series przygotowali dla graczy konkurs: Chcemy Cię wynagrodzić za zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności. Pochwal się przed światem swoimi najlepszymi zagraniami uwiecznionymi na wideo, a być może zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród – telewizor Samsung SUHD UE55KS7000S, konsolę Xbox One S, grę Battlefield 1 lub słuchawki Logitech G633 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround.

Żeby mieć szansę na wygraną, należy nagrać filmik z rozgrywką z otwartej bety Battlefield 1 na dowolnej platformie o długości do 1 minuty, a następnie umieścić go w serwisie YouTube wraz z hasztagiem #TylkoWBattlefield1. Na filmie oraz w opisie powinna się także znaleźć nazwa Twojego konta EA/Origin. Szczegółowe zasady oraz regulamin znajdziecie na tej stronie.

To jak, powalczycie nie tylko na wirtualnym froncie, lecz również o nagrody?

Battlefield 1 - Konkurs
Battlefield 1 – Konkurs

Battlefield 1 – pancerny pociąg, czołgi, konie, samoloty i pustynia. Sporo oglądania!

Electronic Arts ujawniło zawartość bety jakiś czas temu i wszystko przypominamy poniżej. Gracze otrzymają dostęp tylko do jednej mapy, lecz za to bardzo rozległej, na której czeka nas sporo atrakcji.

Kto chce zobaczyć ową miejscówkę w szczegółach, niech ogląda poniższe materiały od serwisu DualShockers. Zobaczymy na nich m.in. pancerny pociąg, będący jednym z pojazdów specjalnych w Battlefield 1. Zanosi się na naprawdę niezłą zabawę!

Przypominamy, że pełna wersja gry Battlefield 1 ukaże się 21 października w polskiej wersji językowej naPlayStation 4, Xbox One i PC.

Otwarta beta Battlefield 1 – oto szczegóły

Co będziemy mogli przetestować? W otwartej becieBattlefield 1 znajdziesz mapę Pustynia Synajska, spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – podczas toczonych tu zaciętych starć konieczne będzie korzystanie z otoczenia. A gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie w postaci potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego – tłumaczy EA na oficjalnej stronie serii Battlefield.

W becie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Podbój. Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.
  • Szturm. 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy muszą wycofać się do następnego sektora i bronić tam kolejnych telegrafów.
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie