stardew valley PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Co dalej ze Stardew Valley? Twórca nie wyklucza powstania kontynuacji

Twórca świetnego Stardew Valley już wkrótce zadecyduje o dalszych losach marki. Eric Barone nie wyklucza powstania kontynuacji gry. 

W serwisie GameInformer pojawiła się rozmowa z Ericiem Byrone – twórcą bestsellerowego Stardew Valley. Urocza produkcja o zarządzaniu idylliczną farmą podbiła rynek gier niezależnych i zapewniła twórcy sposobność do dalszego rozwoju tytułu. Aktualnie gra wciąż sprzedaje się świetnie, a Eric pracuje nad kolejną, rozbudowaną aktualizacją.

Twórca zapytany o przyszłość swojego dzieła zapowiedział, że decyzja o dalszych losach gry zostanie podjęta po premierze najnowszej aktualizacji.

Nie zdziwiłbym się, gdyby pojawiła się jeszcze jedna, lub więcej aktualizacji Stardew Valley. Kto wie, może nawet Stardew Valley 2? Aktualnie nie pracuję nad „dwójką”. O dalszym rozwoju Stardew Valley zadecyduję po aktualizacji 1.5.

Jak widać Eric Byrone wciąż nie ma pewności jak będzie się dalej rozwijać jego marka. Twórca pracuje aktualnie nad kilkoma innymi, samodzielnymi projektami, które wymagają sporo pracy.

Samodzielne rozwijanie tak ambitnego projektu jak Stardew Valley to ogromne wyzwanie i nikogo nie powinien dziwić fakt, że Byrone potrzebuje czasu do namysłu. Przez lata udało mu się stworzyć prawdziwy hit, który poza gigantycznymi zyskami przyniósł ze sobą również grono wymagających, ale też wyrozumiałych fanów.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się