Star Wars: The Old Republic po 5 latach dostaje nowe rozszerzenie

Star Wars: The Old Republic po 5 latach dostaje nowe rozszerzenie
Newsy PC

Star Wars: The Old Republic – Knights of the Eternal Throne ma być największym dodatkiem do wymienionej gry.

Star Wars: The Old Republic jest już od 5 lat na rynku, a producent gry zapowiedział właśnie nowe rozszerzenie o nazwie Knights of the Eternal Throne. Ogłoszenie miało miejsce podczas imprezy Star Wars Celebration w Londynie. Z okazji 5-lecia gry, twórcy przygotowali również nowy materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej. Póki co brakuje jakichkolwiek szczegółów odnośnie samego dodatku. Data premiery nie jest więc znana.

Warto odnotować, że z okazji jubileuszu twórcy dają graczom możliwość pobrania pierwszego rozdziału kampanii fabularnej dodatku Kinights of the Fallen Empire za darmo. To dobra okazja, aby zapoznać się z poprzednim rozszerzeniem.

Star Wars: The Old Republic od lat na rynku

W Star Wars: The Old Republic akcja dzieje się około 300 lat po wydarzeniach przedstawionych w Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Prace nad grą zostały ogłoszone 21 października 2008 roku na specjalnej konferencji prasowej, premiera odbyła się 20 grudnia 2011 roku.

Gra została dobrze przyjęta przez recenzentów, co potwierdzają oceny na stronach agregujących recenzje gier komputerowych. Na stronie Metacritic średnia ocen na podstawie 73 recenzji wynosi 85/100, a na GameRankings na podstawie 46 recenzji 83,87%. Grę chwalono głównie za rozmach i solidną jakość wykonania. Serwis GameSpy przyznał jej nawet tytuł Best MMO of the Year 2011.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie