Star Wars od Visceral Games – pierwsze grafiki oraz szczegóły

Nowa gra ma być jak dobry film traktujący o uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Studio Visceral Games pracuje nad własnym tytułem z serii Star Wars, lecz niestety nie wiemy o nim jeszcze zbyt wiele. Pewne wskazówki na temat produkcji przynoszą ze sobą pierwsze grafiki koncepcyjne, które wylądowały w sieci oraz wypowiedź Amy Hennig ze studia Visceral Games. Sugeruje ona, że powstający Star Wars będzie posiadał zupełnie nowych bohaterów, a gracz nie pokieruje jednym z nich, lecz wcieli się kolejno w różne postacie.

Choć tytuł ma przedstawić nową historię, jego akcja zostanie prawdopodobnie umiejscowiona w czasie oryginalnej trylogii Star Wars. Amy Hennig zaznacza, że po przejściu gry mamy czuć się tak, jakbyśmy właśnie obejrzeli kinową część sagi o Gwiezdnych Wojnach. Ma być zatem z rozmachem i na wielką skalę.

Nie poznaliśmy jeszcze pełnego tytułu produkcji od Visceral Games, nie wiemy również, kiedy konkretnie pojawi się on na rynku. Deweloperzy celują jednak w rok 2018, zatem zostało jeszcze sporo czasu do premiery.

Star Wars od Visceral Games – grafiki koncepcyjne

Tymczasem na tapecie Star Wars: Battlefront

Fani Gwiezdnych Wojen nadal mają co robić przy tej produkcji. Jeszcze w tym tygodniu (20 lipca) do Star Wars: Battlefront trafi nowy tryb rozgrywki. Gracze będą mogli zmierzyć się z botami. Jeśli zatem będziecie mieli problem z dostępem do internetu, teraz Star Wars: Battlefront odpalicie także bez sieci. Posiadacze konsol dostaną oprócz tego tryb rozgrywki na podzielonym ekranie. Gra doczeka się również kolejnych dodatków. Przed nami na pewno dwa DLCGwiazda Śmierci oraz Łotr 1: Scarif.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

29 Shares
Share29
+1
Tweet