Star Wars: Battlefront – zapisz się na testy, sprawdź wymagania sprzętowe!

Jeszcze przed premierą będziemy mogli przystąpić do walki. Electronic Arts szykuje zamknięte testy alpha.

Coraz więcej graczy dostaje na swoje skrzynki pocztowe maile dotyczące testowania Star Wars: Battlefront. Alpha ma być zamknięta i dotyczyć jedynie PC. Osoby, które zdołają się na nią załapać, będą mogły pobrać wszystkie pliki z grą już 1 lipca, by dzień później stanąć na polu walki (PrtSc na końcu newsa).

Sami również możemy zgłosić chęć udziału w testach, przechodząc na oficjalną stronę gry. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ zapisy są przyjmowane do 30 czerwca. Pamiętajcie też, że wypełnienie formularza wcale nie gwarantuje, że dostaniemy klucz na testy.

Pojawiły się również minimalne wymagania sprzętowe dla osób, które wezmą udział w zamkniętym testowaniu tytułu. Do najniższych nie należą, lecz musimy mieć na uwadze, że gra będzie optymalizowana i ostatecznie powinniśmy odpalić ją na słabszej konfiguracji.

Wymagania sprzętowe Star Wars: Battlefront na testy alpha

  • Procesor: Quad Core CPU, np. Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz lub AMD Phenom II x4 955 @ 3.2 GHz lub AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • System: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit)
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970 (2 GB pamięci)

Przypominamy, że data premiery Star Wars: Battlefront na PC, PS4 oraz Xboksa One została zaplanowana na 17 listopada tego roku.

Star Wars: Battlefront - testy alpha
Star Wars: Battlefront – testy alpha

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet