Star Wars: Battlefront od dzisiaj offline i na podzielonym ekranie

Zobaczcie, jak wygląda taka zabawa.

Electronic Arts udostępnia dzisiaj całkowicie nowy sposób zabawy w Star Wars: Battlefront. Mowa o trybie Starcie, który będziemy mogli rozegrać bez połączenia z internetem. Zaoferuje on fanom możliwość walki z botami offline – w pojedynkę lub ze znajomym na podzielonym ekranie (tylko na konsolach). W Starciu można grać na wybranym poziomie trudności, w jednym z dwóch trybów: „Ataku AT-AT” lub „Eskadrze”, w słynnych lokacjach – od skutej lodem planety Hoth po wulkaniczną planetę Sullust – czytamy na oficjalnej stronie Star Wars: Battlefront.


W przypadku komputerów rozgrywka ze znajomymi również będzie możliwa w trybie Starcie, lecz tutaj potrzebna będzie już sieć lokalna. Wraz z nowym trybem do gry trafi kolejne zlecenie od Hutta Jabby.

Nowe dodatki do Star Wars: Battlefront nadciągają

Firma Electronic Arts przedstawiła podczas konwentu Star Wars Celebration Europe kolejne dodatki, które w nadchodzących miesiącach zagoszczą w omawianej produkcji. Pierwszy z nich, Gwiazda Śmierci, zostanie wydany jesienią (wrzesień), a kolejny – nazwany Łotr 1: Scarif – pojawi się pod koniec tego roku.

Konwent przyniósł ze sobą pierwszą prezentację DLC Gwiazda Śmierci (do obejrzenia poniżej) oraz garść szczegółów na temat dodatku, które przedstawiono również na oficjalnej stronie Star Wars: Battlefront. Oto one:

  • Nowi bohaterowie – Twórcy potwierdzili, że wraz z dodatkiem w ręce graczy trafią dwaj nowi bohaterowie: Bossk oraz postać, na którą wszyscy czekali, uwielbiany przez fanów Chewbacca. Chewie to jeden z bohaterów, których pojawienia się w grze domagaliście się najczęściej. Nie możemy się już doczekać, aż dołączy do aktualnie dostępnych postaci, w tym swego partnera Hana Solo.
  • Walka w kosmosie – W dodatku znajdą się nowe mapy pozwalające walczyć zarówno we wnętrzu Gwiazdy Śmierci, jak i w przestrzeni kosmicznej wokół stacji bojowej.
  • Wieloetapowa rozgrywka – Swoje umiejętności będziecie mogli sprawdzić, lecąc „korytarzem” na powierzchni Gwiazdy Śmierci.
  • Nowe pojazdy, karty i wiele więcej – W dodatku Gwiazda Śmierci znajdą się nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

42 Shares
Share42
+1
Tweet