Star Wars Battlefront Łotr 1: Misja VR X-Wing tylko na PlayStation VR

Do tego za darmo.

Electronic Arts zapowiada specjalną misję w wirtualnej rzeczywistości, która pod koniec tego roku będzie rozdawana za darmo wszystkim posiadaczom gry Star Wars Battlefront w wersji na PlayStation 4. Żeby zagrać, trzeba będzie jednak posiadać gogle PlayStation VR.

Misja pozwoli fanom spełnić jedno z najpopularniejszych marzeń związanych ze Star Wars – to o pilotowaniu X-winga w przestrzeni kosmicznej. Nad cyfrowym dodatkiem pracują ekipy z DICE i Criterion Studios, specjalizujące się w tworzeniu ekscytującej rozgrywki z udziałem pojazdów, odpowiedzialne m.in. za pościgi skuterami repulsorowymi w Star Wars Battlefront – czytamy na głównej stronie tytułu.

Ponizej wrzucamy zwiastun zapowiadający nadejście Star Wars Battlefront Łotr 1: Misja VR X-Wing. Zagracie?

Star Wars Battlefront i EA Sports UFC 2 wylądują w EA Access

EA podało, że w ramach abonamentu EA Access można będzie skorzystać z kilku nowych gier. Mowa o Star Wars Battlefront oraz EA Sports UFC 2 – to jedne z najnowszych produkcji od wspomnianego wydawcy.

Co ciekawe, wiadomość ta została najpierw podana przez użytkowników forum NeoGAF, którzy zauważyli twitt wydawcy ogłaszającego pojawienie się dwóch wymienionych gier w usłudze. Szybko jednak twitt zniknął z sieci, a EA jedynie skomentowało sprawę w taki sposób, że niebawem przyszykuje właściwe ogłoszenie. Coś poszło nie tak? Mały falstart ogłoszenia? Być może.

Teraz jednak już wiemy, że ostatecznie dwie wspomniane gry plus jeszcze jedna, wylądują do końca tego roku w usłudze. EA potwierdziło takie oto tytuły:

– EA SPORTS UFC 2
– Mirror’s Edge Catalyst
– Star Wars Battlefront

Tymczasem od dziś w ramach abonamentu EA Access do listy dołączają:

– Heavy Weapon
– Bejeweled 2
– Bejeweled 3
– Feeding Frenzy
– Feeding Frenzy 2
– Zuma

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.