Star Wars: Battlefront – jakie dodatki wyjdą w tym roku?

Już teraz w grze czekają na nas nowe treści, lecz to dopiero początek.

Osoby grające w Star Wars: Battlefront dostali właśnie nowe stroje, możliwość tworzenia prywatnych rozgrywek czy codzienne wyzwania. Na oficjalnej stronie tytułu wymieniono wszystkie darmowe nowości:


  • Mapa do misji typu Przetrwanie na Tatooine będzie teraz dostępna w grze wieloosobowej jako „Obóz najeźdźców”, umożliwiając zabawę w trybach „Potyczka”, „Pogoń za droidami”, „Strefa zrzutu”, „Łowy na bohatera” oraz „Bohaterowie i złoczyńcy”.
  • Nowe stroje w stylu Hoth dla Luke’a Skywalkera i Hana Solo, które można założyć grając tymi postaciami na lodowej planecie. Stroje odblokowali fani, wykonując w zeszłym miesiącu misję społecznościową z okazji Święta Bohaterów.
  • Dajemy użytkownikom możliwość tworzenia gier prywatnych, dzięki czemu zabawa ze znajomymi będzie jeszcze łatwiejsza.
  • Wprowadzamy codzienne wyzwania i wydarzenia społecznościowe. Jednoczą one społeczność wokół wspólnych celów, dają okazję do zarobienia kredytów i szybszego odblokowywania nowych elementów. Więcej informacji na temat wydarzeń społecznościowych oraz codziennych wyzwań przedstawimy w najbliższych dniach.
  • Oczywiście wprowadzamy też zmiany poprawiające balans broni i trybów gry wieloosobowej.

Zdradzono również plany na przyszłość. W lutym do gry trafi nowa misja typu Przetrwanie na Hoth oraz nowa mapa do gry wieloosobowej zlokalizowana na lodowej planecie, przeznaczona do większych trybów, czyli „Ataku AT-AT”, „Supremacji”, „Eskadry” i „Punktu zwrotnego”. Jak tłumaczy deweloper, od lutego będzie można grać w trybie “Punkt Zwrotny” na wszystkich mapach przeznaczonych obecnie do „Ataku AT-AT” i „Supremacji”.

Marzec przyniesie z kolei mapę do gry wieloosobowej zlokalizowaną na Endorze, która będzie przeznaczona dla trybów „Atak AT-AT”, „Supremacja” oraz „Punkt zwrotny”. Ponadto dostaniemy nową mapę do trybu „Przetrwanie” na Tatooine, a na koniec strój dla księżniczki Lei Organy, który założymy na Endorze.

Ujawniono też dodatki czekające na graczy, którzy wykupili Przepustkę Sezonową do Star Wars: Battlefront. Oto szczegóły, które poznaliśmy:

  • Star Wars Battlefront Outer Rim (marzec 2016) – Walcz wśród fabryk na planecie Sullust i w pałacu Jabby Hutta na Tatooine
  • Star Wars Battlefront Bespin (lato 2016) – Stań się myśliwym lub zwierzyną w tym dodatku, którego akcja toczy się w Mieście w Chmurach na Bespin.
  • Star Wars Battlefront Gwiazda Śmierci (jesień 2016) – To nie jest księżyc! Jedna z najbardziej charakterystycznych lokacji z uniwersum Star Wars debiutuje w Star Wars Battlefront.
  • Star Wars Battlefront Dodatek nr 4 – Na razie bez tytułu (początek 2017) – Więcej informacji na temat tego ekscytującego dodatku ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Źródło: starwars.ea.com

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet