Star Wars: Battlefront – jaka rozdzielczość i wymagania sprzętowe?

Nowy tytuł osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen dostaniemy jeszcze w tym roku. Jeśli słyszeliście już jakieś plotki na temat rozdzielczości, na pewno nie były prawdziwe.

Star Wars: Battlefront zadebiutuje 19 listopada na PCPlayStation 4 oraz Xboksie One. W przypadku edycji na konsole pojawiły się przecieki, jakoby tytuł miał wycisnąć na sprzęcie Microsoftu rozdzielczość 720p, a na platformie od Sony – 900p.


Przedstawiciel Electronic Arts zaznacza jednak na forum Reddit, że są to informacje wyssane z palca: Nie mówiliśmy nic na temat rozdzielczości. Jeśli słyszeliście coś w tej kwestii, są to zwykłe plotki. Dotychczas potwierdziliśmy jedynie, że gra ruszy w płynności 60 klatek na sekundę.

W sprawie wymagań sprzętowych na PC przedstawiciel firmy zaznaczył, że tytuł jest obecnie w fazie beta, lecz możliwe, że Star Wars: Battlefront będzie wymagał podobnego komputera, jak przy Battlefield Hardline lub nawet Battlefield 4. – Dopóki nie zakończymy testów, nie możemy jednak potwierdzić żadnej specyfikacji – zaznaczył człowiek z EA.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet