To już oficjalny materiał. Prawie jak film w uniwersum Star Wars

Zapraszamy na wyładowany akcją zwiastun.

Dwa dni temu do sieci wyciekł świetny trailer Star Wars: Battlefront II, który Electronic Arts przygotowało specjalnie na Gamescom 2017. Linki do materiału były oczywiście szybko blokowane, dlatego nie każdy miał okazję zobaczyć filmik. Jeśli ominęła Was ta przyjemność, poniżej prezentujemy już oficjalny wypust zwiastuna. Trzeba przyznać, że jest on zmontowany z dużym rozmachem i mamy wrażenie, jakbyśmy patrzyli nie na grę, lecz kolejny kinowy film w uniwersum Star Wars!

Co przedstawia materiał? To przedsmak bitew kosmicznych inspirowanych wszystkimi trzema kinowymi erami Gwiezdnych Wojen i prezentacja trybu natarcia myśliwców, który stanowi poprawiony i wzbogacony tryb eskadr.

Olbrzymi krążownik typu MC80 Liberty wychodzi z hiperprzestrzeni, podczas gdy mrok kosmosu nad Fondorem rozświetlają dysze blasterów. Siły uderzeniowe Rebelii przypuszczają atak na imperialny gwiezdny niszczyciel oraz jego eskortę w postaci lekkich krążowników. Olbrzymie floty oddziela od siebie morze gwiezdnych myśliwców. Smukłe A-wingi rzucają się w pogoń za przechwytującymi TIE. Klucze bombowców atakujących Y-wing wystrzeliwują salwy torped, aby osłabić osłony gwiezdnego niszczyciela, podczas gdy eskadry ryczących myśliwców TIE/ln próbują je przechwycić. Wojna rozpoczęta!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.