EA podpatruje CS:GO czy Overwatch. Oto nowość, która może już nie być za darmo

Dodatki do nowego Star Wars darmowe, ale…

Wiemy już od jakiegoś czasu, że wszystkie przyszłe DLC do Star Wars: Battlefront II dostaniemy za free. Elektronicy zdecydowali się na takie wyjście, by nie dzielić społeczności graczy. Wspominano jednak, że w grze znajda się mikropłatności i prawdopodobnie właśnie się dowiedzieliśmy, na co przyjdzie wydać realne pieniądze.

Na kanale BattlefrontUpdates w serwisie YouTube pojawił się materiał dający nam pierwsze spojrzenie na system kart, które będziemy wyciągać ze znanych z wielu gier (CS:GO czy Overwatch) skrzyneczek. Każdego dnia jedną skrzynię dostaniemy za darmo, lecz za kolejne trzeba będzie już zapłacić walutą, którą zdobędziemy podczas zabawy. Nie potwierdzono, czy będziemy je kupować również za prawdziwe pieniądze, lecz jest to wielce prawdopodobne.

W każdej skrzyni znajdziemy kilka kart dobieranych losowo. Będą one występowały w pięciu rodzajach: zwykłe, niezwykłe, rzadkie, epickie oraz legendarne. Karty dadzą naszej postaci określone bonusy i czym lepsza karta, tym większy efekt, np. odzyskamy określoną liczbę punktów energii po każdym zabójstwie.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, oglądajcie poniższe wideo:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.