Star Wars Battlefront – cena i data premiery DLC Zewnętrzne Rubieże

Informacje zdradza popularna sieć sklepów.

Zewnętrzne Rubieże będzie pierwszym, dużym i płatnym dodatkiem do Star Wars Battlefront. Jeśli nie możecie doczekać się nowej zawartości, mamy dla was przeciek ze sklepu GameStop. Znalazła się tam karta dodatku, z której wynika, że DLC będzie udostępnione w dniu 5 kwietnia. Żeby zagrać, trzeba wydać niecałe 15 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 58 zł.


Dodatek Zewnętrzne Rubieże przyniesie ze sobą nowe lokacje na Sullust oraz na Tatooine. Na tej pierwszej planecie powalczymy w fabrykach oraz wśród rurociągów i platform. Na drugiej czeka nas wyprawa do sali tronowej Jabby oraz jego garażu z barkami.

DLC to również kolejne bronie. Dostaniemy karabin Relby V-10 i pistolet blasterowy DT-12. Pojawią się też gwiezdne karty „Strzelba”, „Granat dioxisowy” oraz „Stymulator adrenaliny”.

Nie zabraknie też nowych bohaterów. Tym razem do rozgrywki dołączą Greedo oraz Nien Nunb. Na koniec deweloperzy zafundują graczom świeżutki tryb rozgrywki – Konwój. Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić – czytamy opis trybu na oficjalnej stronie Star Wars Battlefront.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet