Star Wars Battlefront 3 może już powstawać. Aktorzy wracają do motion capture

0 komentarzy

DICE może już szykować Star Wars Battlefront 3. Aktorzy znani z poprzedniej części rozpoczęli prace na planie do motion capture.

Nowe wcielenie serii Star Wars Battlefront nie do końca była tym, na co oczekiwali fani starszych odsłon serii. W grach pojawiały się znane elementy, ale zabrakło im szlifu i ciekawej treści. Zaprezentowane tryby rozgrywki również nie wyróżniały się niczym ciekawym.

Mimo to, wspomniane produkcje od DICE znalazły swoje własne, niemałe grono odbiorców i sprzedały się przyzwoicie, choć nie zadowoliły w pełni Electronic Arts.

Wiele wskazuje jednak na to, że dotychczasowa dylogia doczeka się kontynuacji. Janina Gavankar wcielająca się w Iden Versio w SW:BF 2 udostępniła na Twitterze zdjęcie z sesji motion capture. Co ciekawe, podobnymi postami podzieliła się dwójka innych aktorów, którzy wystąpili w grze.

Można tu raczej wykluczyć zbieg okoliczności. Współpraca tej konkretnej trójki aktorów zdaje się potwierdzać to, że za jakiś czas doczekamy się Star Wars Battlefront 3 lub obszernego dodatku do dwójki.

Póki co możemy jedynie spekulować, jednak powstanie trzeciej odsłony serii wydaje się być całkiem sensowne. Wielki powrót Lucasfilm Games jednoznacznie sugeruje, że Disney chciałby zobaczyć więcej gier wideo w świecie Star Wars i trzeci Battlefront może być właśnie jedną z nich.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się