Star Wars Battlefront 2: Edycja Świąteczna za darmo w EGS. Co za tydzień?

0 komentarzy

Od dzisiaj na platformie twórców Fortnite’a można zgarnąć Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition. Natomiast od następnego czwartku Epicy będą rozdawali pewną kosmiczną strategię.

Jak wiemy od dwóch tygodni, w 2021 Epic Games postanowiło kontynuować akcję cotygodniowego rozdawania gier. Od dzisiaj firma oferuje przyjemną strzelaninę Star Wars Battlefront 2 w Edycji Świątecznej.

Standardowo aby odebrać swoją bezpłatną kopię, należy wejść na stronę gry i kliknąć niebieski przycisk Pobierz, zalogowawszy się uprzednio na konto na platformie. Darmowe Battlefront 2 będzie na nas czekało tylko przez tydzień – później FPS wróci do swojej starej ceny (w EGS produkcja kosztuje niemało, bo 140 złotych).

Jeśli jesteście ciekawi, co dostaniemy za tydzień, to zadowoleni będą przede wszystkim fani strategii: od czwartku 21 stycznia od godziny 17:00 autorzy Fortnite’a udostępnią bezpłatnie Galactic Civilizations III.

Star Wars Battlefront 2 to wydana w 2017 kontynuacja Gwiezdnego FPS-a w multiplayerze. W przeciwieństwie do poprzedniczki, sequel oferuje też kampanię dla pojedynczego gracza. Epic Games rozdaje tytuł w wersji Celebration Edition, która oprócz podstawowej wersji gry zawiera dodatkową zawartość, taką jak skórki, bronie i reakcje postaci.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się