Wyciekły screeny, które zainteresują pecetowców czekających na Star Wars

Jak dostosujemy grafikę tytułu?

Star Wars Battlefront II zadebiutuje 17 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W sieci wylądowały tymczasem screeny (dzięki DSO Gaming) prezentujące ustawienia graficzne gry, które można dostosowywać w obecnej, zamkniętej alphie tytułu.

Niewykluczone, że do premiery może się jeszcze coś zmienić, choć jest to raczej mało prawdopodobne. Jeśli zatem chcecie zobaczyć wszystkie opcje graficzne ze Star Wars Battlefront II, zapraszamy do poniższej galerii.

EA podpatruje CS:GO czy Overwatch. Oto nowość, która może już nie być za darmo

Wiemy już od jakiegoś czasu, że wszystkie przyszłe DLC do Star Wars: Battlefront II dostaniemy za free. Elektronicy zdecydowali się na takie wyjście, by nie dzielić społeczności graczy. Wspominano jednak, że w grze znajda się mikropłatności i prawdopodobnie właśnie się dowiedzieliśmy, na co przyjdzie wydać realne pieniądze.

Na kanale BattlefrontUpdates w serwisie YouTube pojawił się materiał dający nam pierwsze spojrzenie na system kart, które będziemy wyciągać ze znanych z wielu gier (CS:GO czy Overwatch) skrzyneczek. Każdego dnia jedną skrzynię dostaniemy za darmo, lecz za kolejne trzeba będzie już zapłacić walutą, którą zdobędziemy podczas zabawy. Nie potwierdzono, czy będziemy je kupować również za prawdziwe pieniądze, lecz jest to wielce prawdopodobne.

W każdej skrzyni znajdziemy kilka kart dobieranych losowo. Będą one występowały w pięciu rodzajach: zwykłe, niezwykłe, rzadkie, epickie oraz legendarne. Karty dadzą naszej postaci określone bonusy i czym lepsza karta, tym większy efekt, np. odzyskamy określoną liczbę punktów energii po każdym zabójstwie.

To jednak nie wszystko. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, oglądajcie poniższe wideo:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: