Pierwszy materiał ze STALKER 2 od długiego czasu pokazuje powrót dawnej współpracy

STALKER 2 powraca na nowym materiale. Powrót kultowej miejscówki
Newsy PC PS5 Xbox Series

W internecie dość niespodziewanie pojawił się nowy materiał ze STALKER 2. To pierwszy filmik od dłuższego czasu, który trwa zaledwie 12 sekund. Ale ile ma za to treści!

W praktyce ten zaledwie 12-sekundowy urywek gameplayu ma potwierdzić tylko rzecz, którą niektórzy spostrzegli jakiś czas temu. W jednym ze zwiastunów gry pojawiła się puszka napoju energetycznego Non Stop, ale była dość mocno ukryta. Teraz twórcy za sprawą krótkiego filmiku potwierdzają, że rzeczywisty napój faktycznie w grze się znajdzie. I nie jest to pierwszy raz!

STALKER 2 z energetyzującą współpracą

Non Stop to ukraiński napój energetyczny, który jednak nie jest wcale tak łatwo dostępny na rynku międzynarodowym – głównie znajdziemy go w krajach Europy Wschodniej. 16 lat temu energetyk ten pojawił się już w serii STALKER, ale nie wszędzie. Jedynie gracze z niektórych krajów mogli spostrzec rzeczywistą puszkę napoju. Reszta dostała po prostu puchę z samym logo gry. Wygląda na to, że Non Stop do gry oficjalnie powraca i zgaduję, że tym razem będzie wszędzie.

W takich chwilach jak ta należy zacząć żegnać się ze swoim życiem. Na tego typu wpadki doświadczeni stalkerzy dostali asa w puszce, tego samego co 16 lat temu. Niezawodny. Smaczny. I orzeźwiający, czyli taki, jaki powinien być. Bądź Non Stop z natury, ale trzymaj kilka w swojej skrytce.

– czytamy w opisie filmu

Krótki filmik pokazuje tak naprawdę jedynie stalkera otwierającego puszkę energetyka i biorącego wielki łyk. Niby niewiele, ale oprócz powrotu współpracy, możemy przygotować się na powrót kultowej miejscówki. Na filmie jednoznacznie widać stację kolejową Yaniv, którą zapewne kojarzycie z “Zewu Prypeci”, gdzie stanowiła bardzo istotną lokację.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie