Sprzedaż gier. Grudzień upływa pod znakiem Call of Duty

Sprzedaż gier. Grudzień upływa pod znakiem Call of Duty
Newsy PC PS4 XOne

Seria od Activision trzyma się na szczycie.

Firma Chart-Track przedstawiła najnowsze dane dotyczące sprzedaży gier pudełkowych na terenie Wielkiej Brytanii.

To już ostatnie TOP 10, które widzimy w tym roku, a pierwsze miejsce zestawienia po raz trzeci z rzędu zajmuje Call of Duty: Infinite Warfare. Chart-Track zwraca uwagę, że nie tylko obecny przedświąteczny grudzień należał do serii CoD. Rok temu na tydzień przed świętami Brytyjczycy najchętniej kupowali w pudełkach Call of Duty: Black Ops III, a w 2014 roku szczyt listy okupowało Call of Duty: Advanced Warfare.

Druga pozycja w najnowszym TOP 10 to niezmiennie FIFA 17, a najniższe miejsce podium nadal przypada Battlefield 1. Tym razem w zestawieniu nie znajdziemy ani jednej nowości.

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (18 – 24 grudnia):

1. Call of Duty: Infinite Warfare
2.  FIFA 17
3.  Battlefield 1
4. Watch Dogs 2
5. GTA V
6. Mafia III
7. Steep
8. Final Fantasy XV
9. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
10. Forza Horizon 3

Warto zagrać w Call of Duty: Infinite Warfare? Produkcja zapisze się w kartach historii gier, jako ta część popularnej serii, która nie zdobyła serca graczy. Niestety hejt przed premierą zrobił swoje, a dodatkowe trzy grosze dorzucił też Battlefield 1 – niezwykle ciepło przyjęty przez fanów wirtualnych strzelanek. Co by jednak nie powiedzieć o najnowszym Call of Duty, nie jest to tak zła gra jak ją malują hejterzy na forach. Jasne, nie jest też idealna, ale multi trzyma poziom poprzednich odsłon, choć daleko mu do ideału. Z kolei kampanii nie można odmówić tego, że potrafi skutecznie przykuć na kilka godzin przed ekran telewizora. Na dokładkę wydawca dorzuca też zremasterowane Modern Warfare w wersji Legacy Infinite Warfare, co również dla wielu osób może stanowić argument do zakupu recenzowanego tytułupisał redakcyjny kolega Robert w naszej recenzji tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie