To spora niespodzianka. Until Dawn bez aktualizacji na PS4 Pro

To spora niespodzianka. Until Dawn bez aktualizacji na PS4 Pro
Newsy PS4

Sony było dumne z tej produkcji na wyłączność, aż tu nagle…

Tego się nie spodziewaliśmy. Studio Supermassive Games, które odpowiada za Until Dawn – produkcję na wyłączność dla PlayStation 4 – podało, że nie będzie wypuszczać specjalnego patcha, który polepszy grafikę w wersji gry uruchomionej na PlayStation 4 Pro.

Szkoda, że taka produkcja jak Until Dawn nie dostanie specjalnej aktualizacji. W końcu to jeden z flagowych tytułów na wyłączność na najnowszej konsoli Sony.

Dla przypomnienia dodamy, że 13 października ukazała się specjalna wersja Until Dawn o podtytule Rush of Blood. To gra przygotowana specjalnie z myślą o goglach PlayStation VR.

Until Dawn 2 w produkcji? Twórcy odnoszą się do spekulacji

Studio Supermassive Games mogłoby z powodzeniem stworzyć Until Dawn 2 i pewnie tytuł rozszedłby się jak świeże bułeczki. Pete Samuels tłumaczy jednak na łamach serwisu Games Industry International, że dwójka obecnie nie powstaje.

Istnieje wiele spekulacji na temat tego co robimy i nad czym aktualnie pracujemy. W tej chwili nie zajmujemy się Until Dawn 2. Pracujemy nad czymś innym – zaznacza producent.

Samuels dodaje, że Supermassive Games ma świetne relacje z Sony i zamierza je utrzymać (Until Dawn pojawiło się ekskluzywnie na PlayStation 4), chcąc jednocześnie wydać kolejny tytuł na wielu platformach. Nie zdradzono jakich, lecz zapewne w grę wchodzi oprócz PS4 również Xbox One oraz PC.

Pete Samuels wyjaśnia, ze kolejny tytuł będzie w pewnym sensie podobny do Until Dawn, lecz i ta wypowiedź póki co nie została rozwinięta. Czekamy zatem z niecierpliwością na jakieś szczegóły dotyczące nowego projektu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie