Najlepsza część Splinter Cell do odebrania za darmo. Ubisoft świętuje 35. urodziny

Najlepsza część Splinter Cell do odebrania za darmo. Ubisoft świętuje 35. urodziny
PC

Ubisoft obchodzi swoje 35-lecie. Firma postanowiła z tej okazji przygotować dla graczy szereg atrakcji. Aktualnie możecie za darmo odebrać Splinter Cell: Chaos Theory.

Ubisoft już wcześniej zapowiadał szereg atrakcji z okazji swoich 35. urodzin.

Splinter Cell: Chaos Theory za darmo

Czy jest coś lepszego dla graczy niż darmowa kopia jednej z najważniejszych gier w historii? No, może premierowe tytuły, które trafiają do Game Passa, ale nie zmienia to faktu, że Ubisoft przygotował dla nas prawdziwą perełkę.

Tyle lat czekamy na kolejną część serii Splinter Cell, a Ubi milczy. Firma jakby zapomniał, że Sam Fisher jest jedną z najbardziej kojarzonych postaci z gier komputerowych, a jego przygody przyciągały przed ekrany miliony graczy. Jeżeli jednak tęsknicie tak, jak ja – wydawca przygotował dla Was prezent.

Ubisoft od pewnego czasu świętuje swoje 35. urodziny. Dzięki temu gracze mogą liczyć na szereg darmowych rzeczy i atrakcji w grach oraz konkursów. Od dziś możecie jednak odebrać Splinter Cell: Chaos Theory za darmo.

Promocja przeznaczona jest dla graczy PC i trwa od dziś do 25 listopada. Tutaj stronę, na której możecie przypisać tytuł do swojego konta. Z braku laku opłaca się powrócić do świata Chaos Theory. Choć z drugiej strony warto pamiętać, że niektórzy insiderzy twierdzą, iż nowa część cenionej serii może faktycznie powstawać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie