Spider-Man na PS4 z jeszcze jednym dodatkiem? Deweloper sugeruje coś “fantastycznego”

Mimo że w grudniu zeszłego roku Spider-Man otrzymał ostatnie z planowanych fabularnych dodatków, w grze może pojawić się nowa zawartość nawiązująca do Fantastycznej Czwórki.

Wygląda na to, że otrzymamy jeszcze jeden powód, by odpalić grę Spider-Man na PlayStation 4. Podczas niedawnego streamu Marvel’s Fantastic Four Week przedstawiciel wydawnictwa ujawnił, że do gry z Człowiekiem Pająkiem zawita niedługo coś fantastycznegoNie mogę powiedzieć w tej chwili nic więcej, lecz miejcie to w pamięci. Będzie niesamowicie oraz fantastycznie – powiedział Ryan Penagos z wydawnictwa Marvel.

Insomniac Games również wspomina na Twitterze o nadchodzących atrakcjach, pytając przekornie graczy, czy mają jakieś pomysły, czym może być tajemnicze coś fantastycznego?

Gracze oczywiście już widzą w grze Fantastyczną Czwórkę, lecz w jakiej formie? Czy będzie nowy dodatek fabularny do gry, czy może tylko jakieś małe wydarzenie lub okolicznościowe elementy kosmetyczne? Tego jeszcze nie wiemy, lecz stawiamy na nowe kostiumy. Jeśli pojawią się jakieś szczegóły, na pewno o nich napiszemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.