Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider-Man: Miles Morales to samodzielny dodatek, a nie kontynuacja

Jedną z ciekawszych zapowiedzi podczas The Future of Gaming był Spider-Man: Miles Morales. Nie jest to jednak pełnoprawna kontynuacja, lecz samodzielne rozszerzenie z nowymi możliwościami w rozgrywce.

Choć początkowo wydawało się, że zapowiedziany dopiero co Spider-Man: Miles Morales to kolejna część serii z człowiekiem pająkiem, prawda jest taka, że otrzymamy produkt w stylu Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Mamy zatem niezależny dodatek, do którego uruchomienia nie będzie potrzebna podstawowa wersja Spider-Mana. Wyjaśnił to Simor Rutter z  Sony Interactive Entertainment w rozmowie z The Daily Telegraph.

– Można to [Spider-Man: Miles Morales] nazwać rozszerzeniem i ulepszeniem poprzedniej gry – tłumaczy Rutter.

Przedstawiciel Sony dodaje, że nie skończy się jedynie na tym, że otrzymamy nowego bohatera, lecz duże ulepszenia dotyczące mechaniki rozgrywki oraz silnika gry. Miles Morales wykorzysta też nowe funkcje PlayStation 5.

Data premiery Spider-Man: Miles Morales nie została podana. Wiadomo jedynie, że zagramy jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie będzie to jeden z tytułów startowych na next-gena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się