Spider-Man: Miles Morales pokazane na kolejnej zajawce

Spider-Man: Miles Morales pokazane na kolejnej zajawce
Newsy PS5

Insomniac Games pochwaliło się urywkiem sceny ze Spider-Man: Miles Morales. Fragment prezentuje działanie m.in. ray-tracingu.

Zapowiedziane niedawno Spider-Man: Miles Morales to samodzielny dodatek do fantastycznie ocenianej gry autorstwa Insomniac Games. Do premiery produkcji pozostało jeszcze trochę czasu, ale twórcy postanowili pochwalić się krótkim, choć efektownym ujęciem ze swojego najnowszego dzieła.

Szczególnie duże wrażenie może robić technologia ray-tracingu, która jest tutaj widoczna już na pierwszy rzut oka. Nocny Nowy Jork zapewne stanie się jednym z ulubionych miejsc wirtualnych fotografów, którzy potrafią spędzić więcej czasu na robieniu zrzutów ekranu niż faktycznej rozgrywce. W tym przypadku jest to jak najbardziej zrozumiałe, bo zdecydowanie będzie na co popatrzeć!

Co tu dużo mówić – zaprezentowany fragment wygląda bardzo obiecująco i pozostaje nam tylko czekać na więcej.

Tweet może sugerować, że Spider-Man: Miles Morales pojawi się na środowej konferencji PlayStation Showcase, jednak o tym przekonamy się dopiero pojutrze. Wtedy też najprawdopodobniej poznamy w końcu ceny PlayStation 5, datę premiery nowej konsoli Japończyków i kolejne tytuły ekskluzywne.

Sony jest już gotowe na debiut swojego nowego sprzętu i szykuje się na wysyłkę urządzeń do sprzedawców.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie