Spider-Man GOTY już jest. Cena, szczegóły i zwiastun wypasionego wydania

Do PlayStation Store wskoczył właśnie Spider-Man: Game of the Year Edition. Co dostajemy i za ile?

Kto jeszcze nie miał okazji sięgnąć po Spider-Man na PlayStation 4, od dzisiaj może to zrobić od razu zaopatrując się w wydanie GOTY. Taka kompletna edycja kosztuje w PS Store 209 zł i zawiera – oprócz podstawowej wersji – również dodatki:

  • Spider-Man: The Heist – Stań oko w oko z Black Cat i poddaj próbie swoje umiejętności w serii misji. Pokonaj nowe, niebezpieczne frakcje przeciwników, którzy pragną przejąć władzę nad półświatkiem.
  • Spider-Man: Turf Wars – Po przejęciu wyposażenia pozostawionego przez Sable International Hammerhead i jego gang wypowiedzieli wojnę pozostałym donom Maggii. Spider-Man i kapitan nowojorskiej policji Yuri Watanabe muszą stawić czoło narastającej przemocy, zanim całe miasto pogrąży się w brutalnej walce o wpływy.
  • Spider-Man: Silver Lining – Silver Sable powraca. Zabójczo niebezpieczna najemniczka musi odzyskać skradziony przez przestępców sprzęt Sable International. Ponieważ jednak kapitan policji Yuri Watanabe została wysłana na przymusowy urlop po kontrowersyjnych działaniach w związku z gangsterem Hammerheadem, a na horyzoncie czai się jeszcze większe zagrożenie, Spider-Man musi nawiązać niespodziewany sojusz, by uchronić miasto przed zbliżającą się zagładą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.