Spektakularne i dziwaczne rekordy w Dying Light. Oglądajcie, a już niedługo HyperMode!

Spektakularne i dziwaczne rekordy w Dying Light. Oglądajcie, a już niedługo HyperMode!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Od momentu premiery Dying Light oraz Dying Light: The Following, miliony graczy zmasakrowało hordy zombiaków na setki sposobów. Po kolejnym wzroście liczby użytkowników w ostatnim czasie, Techland zebrał spektakularne i często dziwaczne rekordy ustanowione przez naszą społeczność i stworzył z nich wyjątkowy materiał.

Prezentowane wideo to czysta magia Dying Light poparta twardymi liczbami. Ponadto w ramach podziękowań dla wszystkich graczy, dzięki którym udało się stworzyć specjalny materiał, w najbliższy weekend Techland uruchomi HyperMode.

HyperMode będzie miał miejsce w najbliższy weekend. Od godziny 10:00 17 września do godziny 17:00 19 września, gracze mogą zaobserwować u swoich postaci nadmiar siły fizycznej, wzrost umiejętności motorycznych i jeszcze silniejsze kopniaki z powietrza.

Terenowy buggy w Dying Light Dev Tools

Kontynuując tegoroczne wsparcie dla gry Dying Light, firma Techland dodała w maju nowe opcje do narzędzi Dying Light Dev Tools.

Gracze mogą używać terenowych pojazdów typu buggy – poprzednio dostępnych wyłącznie w rozszerzeniu Dying Light: The Following – na własnych mapach, nawet jeśli posiadają tylko podstawową wersję gry. Aktualizacja Dev Tools przyniosła także możliwość modyfikowania modelu jazdy i wykorzystania pojazdów w rozgrywkach typu gracz kontra gracz.

Dying Light Dev Tools – Buggy Update zobacz zwiastun:

Źródło: Techland

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie