Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Speedrun w Fallout: New Vegas. Przeszedł grę w nieco ponad 24 minuty

W jaki sposób można przejść Fallout: New Vegas w tak krótkim czasie? Zobaczcie filmik.

Fallout: New Vegas zostało wydane 5 lat temu, ale nadal gracze uczestniczą w wydarzeniach wykreowanego przez Obsidian Entertainment świata. Mocno też za sprawą wymienionej gry działa scena osób, które próbują przechodzić różne produkcje w jak najkrótszym czasie.

Ryderc33 wykonał speedrun w Fallout: New Vegas. Ukończenie produkcji zajęło mu 24 minuty i 15 sekund. Poprzedni rekord również należał do niego. Wynosił 24 minuty i 54 sekundy. Z kolei jeszcze 5 dni temu najlepszy czas wynosił 28 minut i 17 sekund.

W jaki sposób Ryderc33 dokonał tego wyczynu? Otóż wykorzystał między innymi błąd w grze, który pozwala poruszać się postaci szybciej do 165%. Zobaczcie cały speedrun w Fallout: New Vegas na poniższym filmiku.

Swoją drogą, ciekawe ile zajmie takim graczom jak Ryderc33 przejście nadchodzącego Fallout 4. Jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się