To nie prima aprilis. Ubisoft przysłucha się, jak pierdzą gracze

Niesmaczny pomysł Ubisoftu, w którym możecie wziąć udział.

Firma Ubisoft ogłosiła „I am the Fart”, niepowtarzalny konkurs, który pozwoli szczęśliwemu zwycięzcy pojawić się w South Park: The Fractured But Whole w wyjątkowy sposób – dźwięk jego pierdnięcia będzie umieszczony w grze jako jeden z zabójczych, potężnych, śmierdzących „rodzajów broni” Nowego.

To ogólnoświatowe wyzwanie trwać będzie do 16 października. Nieustraszeni kandydaci będą musieli jedynie zamieścić wideo, w którym pokazują swoje specjalne umiejętności na specjalnej stronie: www.iamthefart.com. Po okresie przyjmowania zgłoszeń jury, złożone z pracowników studia San Francisco, Mr Methane’a i przedstawicieli South Park Digital Studios, wyłoni zwycięzcę, który pojedzie do Ubisoft San Francisco, aby nagrać dźwięk do gry.

Wyniki zostaną ogłoszone na dedykowanej stronie iamthefart.com, a także na Facebooku i Twitterze, 23 października 2017 r.

O South Park: The Fractured But Whole:

The Fractured But Whole to skandaliczna kontynuacja nagradzanego tytułu z roku 2014, South Park: Kijek prawdy. Przestępczość w South Park rośnie, a ulice są coraz bardziej niebezpieczne. Miasto potrzebuje nowych bohaterów! Eric Cartman korzysta z okazji, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą grupę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół – jednocześnie wcielając się w lidera, Szopa. Ponownie wcielając się w postać Nowego, gracze wejdą w skład drużyny Szopa i przyjaciół i będą walczyć o sławę oraz własne miejsce wśród innych dzieciaków.

South Park: The Fractured But Wholebędzie dostępne od 17 października 2017 r. w postaci cyfrowej do pobrania oraz u dystrybutorów, na Xbox One, systemie komputerowej rozrywki PlayStation 4 oraz Windows PC.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.