Sony pokazuje najlepsze premiery gier na PS4 w tym tygodniu

Krótki filmik od brytyjskiej dywizji PlayStation i już ogarniamy, na jakie gry warto zwrócić uwagę w tym tygodniu.

Aktualizacja PS Store z początku tygodnia wrzuciła do wirtualnego sklepu Sony kolejną porcję gier na PS4. Brytyjski oddział PlayStation publikuje teraz materiał, w którym zwraca uwagę na kilka najgorętszych premier.

Na początek wspomniano o Dreams, które znajduje się obecnie we wczesnym dostępie. Produkcja od studia Media Molecule jest raczej narzędziem do tworzenia światów niż tradycyjną grą. Kreatywni użytkownicy PS4 będą mogli się zatem wykazać. Następnie mamy rzut oka na My Time at Portia, gdzie rozpoczynamy życie w tytułowym miasteczku i bierzemy się za przywrócenie świetności zaniedbanemu warsztatowi, wykonując zlecenia, uprawiając ziemię, hodując zwierzęta i zaprzyjaźniając się z osobliwymi mieszkańcami tej uroczej post-apokaliptycznej krainy. Trzecią przedstawioną grą jest World War Z, czyli sieciowe starcie z hordą zombie. Tutaj do zabawy możemy przystąpić ze znajomymi w kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Na koniec coś dla posiadaczy PlayStation VR – gra Ghost Giant, gdzie będziemy musieli wykazać się pomysłowością oraz niemałym sprytem, by pomóc mieszkańcom małej wioski Sancourt.

Sony przypomina również, że wciąż trwa wiosenna wyprzedaż gier w PlayStation Store. Wczoraj pisaliśmy o kolejnych tytułach, które trafiły do promocji – pełny spis znajdziecie w tej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.