SOMA i Costume Quest za darmo do pobrania

SOMA i Costume Quest za darmo do pobrania
Gry za darmo Newsy PC

Przypominamy, że w Epic Games Store czekają już kolejne tytuły do pobrania za free.

Obecnie w Epic Games Store możemy pobrać za darmo dwa naprawdę ciekawe tytuły, zatem kto nie ma co robić na długi weekend, niech sprawdza ofertę sklepu.

SOMA i Costume Quest za darmo od 7 listopada

Pierwsza ze wspomnianych produkcji – SOMA – to horror science-fiction od studia Frictional Games, twórców gry Amnesia: The Dark Descent. Deweloper określa swoją grę jako niepokojącą opowieść o tożsamości, świadomości i o tym, co czyni nas ludźmi. Radio nie działa, kończy się prowiant, a maszynom wydaje się, że są ludźmi. Podwodna placówka PATHOS-II jest odizolowana już zbyt długo. Czeka Cię kilka trudnych decyzji. Czy coś ma tu sens? Czy jest coś, o co warto walczyć?

Costume Quest to z kolei halloweenowa przygoda Double Fine Productions Tima Schafera. Wybierz swojego bohatera i pukaj od drzwi do drzwi w trzech pięknych mapach pełnych dobrego humoru i historii. Wykonuj zadania, stwórz swoją drużynę i zbierz kostiumy poprzez drogę, która pozwoli ci przemienić się w potężnych czempionów i pozbyć się złych Repugianów. Ta bohaterska świąteczna opowieść zachwyci wyobraźnię młodszych i “dorosłych” dzieci.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie