Retro konsola wykorzystana jako… cegła. Dosłownie

SNES w murze
Newsy Retro

Kreatywność graczy nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Jak się okazuje, konsoli SNES można użyć nie tylko do grania, ale też do… budowy domu.

Jedni na konsoli ogrywają kolejne tytuły, inni robią z niej miejsce dla nieprzewidzianego zwierzaczka, ale konkurs na pomysłowość wygrał chyba budowniczy domu wypatrzonego przez jednego z użytkowników Reddita. Wygląda na to, że instrukcje były niejasne; w przedstawionym budynku w charakterze jednej z cegieł znalazła się retro konsola od Nintendo, czyli SNES. Trudno niestety powiedzieć, co dokładnie kierowało majstrem – widok w każdym razie jest szczególnie oryginalny:

Równie interesująco prezentują się komentarze, jako że internauci tradycyjnie nie zawiedli. Jeden z najpopularniejszych komentarzy głosi:

„Jeśli gry wideo czegoś nas nauczyły, to że sekretne przejście otworzy się po włożeniu właściwego kartridża.”

Konsola Super Nintendo Entertainment System to jeden z gamingowych hitów ubiegłego stulecia. Oryginalnie zaprezentowana w 1990 roku, do Polski trafiła cztery lata później i z miejsca stała się „markową” alternatywą dla popularnego wówczas Pegasusa. Retro konsole można kupić do dziś, choć oczywiście nie z oficjalnej dystrybucji. Używane modele potrafią dziś kosztować nawet parę tysięcy złotych, lecz bez problemu można znaleźć także znacznie tańszy zestaw. Mimo wszystko nie polecamy go do budowania domu, a raczej do celów kolekcjonerskich; SNES nie zapewni raczej dobrej izolacji, choć z pewnością prezentuje się wyjątkowo ciekawie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie