Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

SMS-y bardziej postnuklearne dzięki animowanym naklejkom Fallout Shelter

Zobaczcie, jak zyskać dostęp do nowych naklejek.

Posiadacze urządzeń przenośnych wyposażonych w system iOS 10 mogą urozmaicić swoje wiadomości tekstowe wysyłane znajomym o naklejki ze świata Fallout.

Bethesda ujawniła animowane i statyczne naklejki przedstawiające Ochłapa, Piper, Tajemniczego Nieznajomego, szpony śmierci i wiele innych.

Już dziś do dyspozycji masz mnóstwo tematycznych naklejek, a wkrótce pojawią się kolejne – zaznacza deweloper dodając, że naklejki Fallout Shelter są teraz dostępne w nowym sklepie z naklejkami, a jeśli udało ci się pobrać grę, masz do nich automatyczny dostęp – nie musisz instalować niczego dodatkowo.

Naklejki Fallout Shelter
Naklejki Fallout Shelter

Jak zyskać dostęp do nowych naklejek:

  • Zaktualizuj urządzenie do iOS 10.
  • Zainstaluj Fallout Shellter (jeśli spróbujesz wybrać naklejkę z Fallout Shelter, a nie masz zainstalowanej gry, nastąpi automatyczne przekierowanie do App Store, celem pobrania)
  • W iMessage dotknij ikony sklepu z naklejkami, znajdującej się obok pola wprowadzania i przejdź do Fallout Shelter, aby zainstalować naklejki.
  • Aby użyć naklejek, wróć do sklepu z naklejkami, dotknij ikony Vault-Boya i dokonaj wyboru naklejek.

Źródło: Bethesda

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się