Słaba grafika w Fallout 4? Bethesda przyznaje, że nie mogła zrobić inaczej

Po tym jak w sieci pojawiły się filmiki z rozgrywki z Fallout 4, wielu graczy zaczęło narzekać na grafikę. Czy słusznie?

Nie da się ukryć, że grafika w Fallout 4 nie prezentuje tak wysokiego poziomu jak w grach akcji, czy liniowych FPS-ach. Twórcy jednak zaznaczają, że nie o grafikę w tej grze chodzi. Najważniejsza jest rozgrywka i różnego rodzaju zaawansowane mechaniki. Jak przyznaje Bethesda, producent musiał pójść na kompromis.

– Wszystko co robimy to utrzymywanie pewnego balansu. Mogliśmy stworzyć najładniejszą grę na rynku, ale musimy zmniejszyć poziom graficzny, by zrobić miejsce dla pozostałych elementów gameplay’u – podkreśla Pete Hines w rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamespot.


Co więc zostanie wdrożone zamiast lepszej grafiki? Na przykład zaawansowany system rzemieślniczy, który pozwala na rozkładanie przedmiotów na części, a także budowę dość sporych i różnorodnych domów.

Waszym zdaniem to dobry krok twórców stawiać na rozgrywkę zamiast grafiki?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • MaT Eck

    Co to za pitolenie Twórców, że nie o grafikę chodzi. Nie chodzi ale też nie ma prawa wyglądać jak gra z 2005 roku. Nędza. Crysis 1 wyszedł 8 lat temu, miał grafikę i fabułę, której współczesnym grom brakuje. Żenada.

92 Shares
Share92
+1
Tweet