Od dzisiaj na PS5 za darmo sprawdzisz nowy zombie shooter

Sker-Ritual-Demo-PS5
Newsy PS5

Na konsoli PS5 możemy już pobierać demo ciekawie zapowiadającej się strzelanki. Zmierzymy się tutaj z hordami zombiaków zwanych Cichymi ludźmi.

W PlayStation Store wylądowało darmowe demo Sker Ritual na PS5, czyli gry od studia Wales Interactive, której pełna wersja ma pojawić się w kwietniu tego roku. Warto wspomnieć, że już wcześniej taka wersja demonstracyjna pojawiła się na PC oraz Xbox Series. Na komputerach tytuł znajduje się obecnie we wczesnym dostępie na Steam, gdzie zbiera ostatnio bardzo pozytywne opinie. Demo na PlayStation 5 jest dostępne dla każdego, więc nie jest to trial, do którego potrzebny jest abonament PS Plus.

Tutaj pobierzesz damo Sker Ritual na PS5, PC i Xbox Series

Z pewnością warto pobrać nowe demo, ponieważ klimacik Sker Ritual jest naprawdę nieźle się prezentuje. Kto grał w Maid of Sker z 2020 roku, poczuje się jak w domu. Nadchodzący Ritual jest spin-offem wspomnianej gry i osadzono go w tym samym uniwersum. Dostajemy zatem w swoje ręce kooperacyjny FPS, w którym najważniejsze jest… posyłanie do piachu hord nieumarłych. Do naszej dyspozycji oddano wszelakie uzbrojenie, od kusz, przez rewolwer i granaty aż po steampunkowe giwery. Choć najlepiej grać w 4 osoby, to nic nie stoi na przeszkodzie, by pobawić się samemu. Wówczas poziom trudności w grze zostanie odpowiednio wyważony.

Na koniec obiecane linki do pobrania wersji demo Sker Ritual na PS5 oraz pozostałe platformy, na których ukaże się gra:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie