Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Skate – zapowiedziano kolejną odsłonę serii

Podczas konferencji EA Play Live, która odbyła się ostatniej nocy, Electronics Arts ogłosiło, że ma w planach stworzenie czwartej części gry o deskorolkach.

W czasie pokazu nowych tytułów od EA autorzy Skate zapowiedzieli, że powstanie kolejna odsłona cyklu. To rzekomo sugestie fanów sprawiły, że EA podjęło się prac nad kontynuacją marki. Twórcy podziękowali fanom za pasję i cierpliwość, dodając, że nowa część będzie „właściwą grą na właściwe czasy”.

W czasie zapowiedzi nie padły jednak żadne konkrety na temat produkcji. Nie ujawniono nawet podstawowych informacji, jak chociażby nazwa gry, nie mówiąc już o trailerze czy screenach. Można więc wnioskować, że tytuł znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie tworzenia i fani poczekają na niego jeszcze długo.

Początki serii sięgają 2007 roku. Pierwsza odsłona Skate zadebiutowała wyłącznie na konsolach Microsoftu i Sony; także kolejne nie doczekały się wersji pecetowych. Ostatnia część cyklu trafiła do graczy w 2010 roku. Na zapowiedź „czwórki” sympatycy Skate musieli więc poczekać całą dekadę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się