Nowe Skate wycieka. Gameplay pokazuje zadziwiający parkour w grze

Skate wycieka na nowym gameplayu. Oto parkour w grze
Newsy PC PS5 Xbox Series

Skate wyciekło na nowym materiale z testów gry. Krótki gameplay pokazuje bardzo wczesną wersję gry, ale możemy na nim ujrzeć mechanikę parkouru.

Nowe Skate to w żadnym razie “czwórka” a po prostu “skate.”, o czym EA informowało już jakiś czas temu. Gra powstaje, ale najpewniej do jej premiery będziemy musieli trochę poczekać. Na szczęście zagramy za darmo, a fani deskorolek w końcu dostaną kolejną część w zasadzie legendarnej serii.

Skate wycieka

Betatesty gry trwają w najlepsze, a deweloperzy wciąż dodają nowe rzeczy dla testerów. Te w większości skupiają się wokół głównej atrakcji gry, czyli jeździe na deskorolce. Teraz jednak nowe wideo pokazuje dość zaskakująco solidny system parkouru w grze. Twórcy dorzucili do gry nową mapę, która stanowi swoisty test tej mechaniki w grze.

https://twitter.com/LetsTalkGamlng/status/1702709290190897237

Jeżeli odsuniemy na bok fakt, że mowa o bardzo wczesnej wersji, całość wygląda naprawdę nieźle. Twórcy ewidentnie postawili na realizm, choć podszyty bardzo grubą warstwą “growej magii”, aby po prostu działało to lepiej. Aż strach pomyśleć, jakie rzeczy gracze będą mogli wyczyniać dzięki takiemu systemowi poruszania się.

Na razie nowe skate. nie ma daty premiery. Tytuł najpewniej ukaże się w 2024 roku, ale to jedynie moje własne domysły. Stawiam, że będziemy mogli wcześniej testować grę i to zapewne nieraz.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie