Skate. od EA ma się dobrze. W lutym ruszają zamknięte testy gry

Skate
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Pamiętacie jeszcze serię Skate? Nowa odsłona jest w produkcji, a my mamy dla was nowe wieści na temat gry. W temacie nowej gry o deskorolkach wreszcie zaczęło się coś dziać i trzeba przyznać, że to dobry prognostyk na przyszłość. Co ciekawe, niektórzy będą mogli ograć produkcję dosłownie za kilka dni. O co dokładnie chodzi?

Skate powraca – do premiery jednak sporo czasu

W sieci, a dokładniej na portalu X (dawniej Twitter) pojawił się krótki wpis na temat nowej odsłony serii Skate. Użytkownik o nicku VISCERAL podzielił się kilkoma szczegółami na temat powstającej, ale nadal dość tajemniczej gry. Fanów na pewno ucieszy fakt, że gra jest tworzona. Za produkcję odpowiada zespół Full Circle, a nad tytułem pracuje obecnie 75 osób. Co ciekawe, praktycznie cały zespół znajduje się na popularnym home office.

Gra znajduje się jeszcze w fazie pre-alfa, zatem mowa o niezbyt zaawansowanym etapie produkcji. Do produkcji udało się zaangażować kilku aktywnych twórców treści ze Skate 3, ostatniej gry z serii. To jednak nie koniec informacji – już za kilka dni mają rozpocząć się specjalne i zamknięte testy.

Niektórzy z was mogli otrzymać stosowne zaproszenie na maila, jeżeli braliście już udział w playtestach od EA. Wiadomość wygląda dokładnie tak:

Testy mają rozpocząć się 6 lutego i potrwają aż kilka tygodni, do 19 marca 2024 roku. Co ważne, wszyscy gracze będą zobowiązani do akceptacji stosownego NDA. Niemożliwe będzie streamowanie rozgrywki, nagrywanie jej, robienie zdjęć czy opowiadanie o tym, co znajduje się w grze w obecnej fazie produkcji. Nadal jest to świetna okazja, aby zapoznać się z tytułem i pomóc twórcom przygotować go jak najlepiej.

A co z premierą? Niestety, gra jest planowana na 2026 rok.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie