Skarb narodów 3 o krok bliżej. Producent zdradza, co dalej z rolą Nicolasa Cage’a

Skarb narodów 3 - są postępy w pracach. Producent informuje
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Skarb narodów 3 przez lata pojawiał się w obietnicach twórców. Teraz wreszcie jest duża szansa na to, że film powstanie.

Producent Jerry Bruckheimer wyjawił w rozmowie z portalem ComicBook ważną dla fanów informację. Potwierdził tym samym pogłoski, za które jest zresztą częściowo odpowiedzialny. Jego nową wypowiedź można więc potraktować jako dalszy ciąg stopniowego zdradzania wieści, które być może zakończą się premierą wyczekiwanej trzeciej części serii: scenariusz do kontynuacji jest już gotowy i zostanie przedstawiony Nicolasowi Cage’owi.

Cage na pewien czas znalazł się w niełasce producentów, gdy ze względu na rozległe długi brał udział w licznych mniej ambitnych filmach. Obecnie spłacił jednak wszystkie zobowiązania, stara się także oczyścić swoje imię w Hollywood. Wygląda na to, że to idzie mu całkiem dobrze; Skarb narodów 3 jest tego najlepszym dowodem.

Oprócz trzeciej części filmowej serii powstaje również spin-off, który będzie można zobaczyć na platformie Disney+. Produkcja opowie o zupełnie nowych bohaterach, choć zobaczymy w niej także kilka znajomych twarzy. Na ekranach pojawią się m.in. Justin Bartha (czyli filmowy Riley) oraz Harvey Keitel (Peter Sadusky).

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie