Skarb narodów 3 z Nicolasem Cagem jednak powstaje – sugeruje producent serii

Skarb narodów - Nicolas Cage może wrócić na 3. część filmu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Skarb narodów 3 z udziałem Nicolasa Cage’a ma jeszcze szansę powstać. Rąbka tajemnicy uchylił producent Jerry Bruckheimer.

Choć sam Cage nie był zbyt optymistyczny w kwestii kontynuacji, producent związany z serią ma dobre wiadomości dla fanów. Sytuacja miała miejsce w wydarzeniu związanym z serią pytań i odpowiedzi na Reddicie. Jeden fanów zapytał Jerry’ego Bruckheimera o to, czy planuje w najbliższym czasie współpracować z Nicolasem Cagem. Odpowiedź z pewnością zaskoczyła niejedną z osób zebranych wokół wydarzenia:

„Absolutnie. Kocham Nicolasa, jest wspaniałym aktorem, a obecnie pracujemy nad scenariuszem do Skarbu narodów.”

Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości, że chodzi o trzecią już część popularnej serii. Powstaje też wprawdzie spin-off produkcji, lecz w tym przypadku scenariusz już dawno został ukończony. Jedyną możliwością jest zatem kontynuacja z udziałem Nicolasa Cage’a.

Oryginalny Skarb narodów przedstawiał opowieść o Benie Franklinie (Nicolas Cage), potomku rodziny od lat zajmującej się poszukiwaniem skarbów. W pierwszej części z 2004 roku bohater wraz ze współpracownikami, Abigail Chase (Diane Kruger) i Rileyem Poolem (Justin Bartha) trafia na ślad skarbu, który od sześciu pokoleń rozbudzał wyobraźnię członków rodziny. Występuje jednak pewien problem. Wskazówki dotyczące lokalizacji skarbu zamieszczono na odwrocie Deklaracji Niepodległości; bohaterowie muszą zatem wykraść dokument, zanim trafi w ręce ich największego rywala, Iana Howe’a (Sean Bean).

Jak na razie nie wiadomo, kiedy produkcja mogłaby ujrzeć światło dzienne. Krótką wzmiankę ze strony Jerry’ego Bruckheimera można jednak uznać za oficjalne potwierdzenie – Skarb narodów 3 cały czas powstaje.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie