Serial Skarb narodów na pierwszym teaserze i plakacie. Wiadomo, kto wróci do produkcji

Edge of History - spin-off Skarbu narodów na pierwszym teaserze
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Spin-off serii Skarb narodów, czyli serial z podtytułem Edge of History, otrzymał właśnie pierwszy oficjalny teaser.

Tegoroczny San Diego Comic-Con przyniósł nam plakat i krótki teaser nadchodzącej produkcji tworzonej na potrzeby Disney+. Na pełny zwiastun zapewne trochę jeszcze zaczekamy, lecz dobrze już teraz mieć przynajmniej część materiałów promocyjnych. Zapowiedź pokazuje nową główną bohaterkę, czyli Jess (Lisette Olivera) – choć już wiadomo, że w przygodach towarzyszyć jej będzie grupa przyjaciół. Możemy również liczyć na kilka powrotów twarzy znanych już fanom serii.

Już wcześniej wiadomo było, że na ekranach pojawi się ponownie Riley Poole; rolę powtórzy Justin Bartha. Dziś mamy też potwierdzenie, iż w serialu wróci Peter Sadusky, czyli kreacja Harveya Keitela. Obaj aktorzy są najlepszym potwierdzeniem, jak dobrze Edge of History łączy się z oryginalną serią Skarb narodów. Niestety jak na razie nie ma żadnych wieści na temat ewentualnego cameo Nicolasa Cage’a.

Oprócz wspomnianej już obsady w serialu ma pojawić się Catherine Zeta-Jones jako Billie, multimilionerka i poszukiwaczka skarbów. W pozostałych rolach znajdą się też Lyndon Smith, Zuri Reed, Jake Austin Walker, Antonio Cipriano oraz Jordan Rodrigues.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy produkcja zadebiutuje na platformie Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie