Świetny wynik Sifu na Steamie. Przynajmniej jak na grę niezależną

Sifu - mistrz karate (stary) - PG
Newsy PC

Twórcy gry Sifu mogą świętować sukces. Bardzo dobre przyjęcie gry na Steamie.

Sifu sprzedało 50 000 kopii w ciągu dwóch dni od premiery na Steamie. To wspaniałe osiągnięcie dla twórców gry. Wydaje się, że popularność gry będzie tylko rosła, a liczba sprzedanych egzemplarzy wzrastać z każdym dniem.

Sifu to gra, która od dawna budziła ogromne zainteresowanie wśród graczy. Jej oryginalny pomysł, niespotykana dotąd mechanika walki i niebanalna fabuła przyciągnęły uwagę wielu entuzjastów gier. Dlatego też nie dziwi fakt, że gra odniosła tak ogromny sukces na Steamie.

Sifu zyskało bardzo pozytywne recenzje na całym świecie, a gracze bardzo chwalili jej grafikę, muzykę oraz przemyślaną fabułę. Grając w Sifu, gracz ma okazję wcielić się w postać młodego adeptu sztuk walki i pokonać wszystkich wrogów, którzy stają mu na drodze. To właśnie dzięki takim elementom gra zyskała tak wielu fanów, którzy nie mogli się doczekać premiery.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie