Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Shenmue 3 coraz bliżej

Twórcy pokazują nowe screeny.

Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej daty wydania Shenmue 3. Według głównego projektanta serii Yu Suzukiego, gra właśnie jest w ostatniej fazie procesu produkcji i ma niebawem wejść do masowej sprzedaży. Jeśli tak dalej pójdzie, to powinna być dostępna pod koniec przyszłego roku lub na początku 2018 roku w wersji na PC oraz PlayStation 4.

Gracze do tej pory uzbierali ponad 6,7 mln dolarów dla producenta za pośrednictwem Kickstartera. Zainteresowanie jest ogromne, bowiem druga część serii pozostawiła otwarte zakończenie. Wiele osób jest ciekawych, jak dalej potoczą się losy głównego bohatera.

Poniżej przedstawiamy trzy nowe screeny związane z grą.

Shenmue 3 tryska kolorami na nowych materiałach

Shenmue 3 zadebiutuje w przyszłym roku na PC oraz konsoli PlayStation 4 i co tu dużo gadać – tytuł jest wielce oczekiwaną produkcją przez fanów serii. Do tego stopnia, że podczas zeszłorocznej akcji na Kickstarterze padł rekord tego portalu, jeśli chodzi o zbiórki funduszy. Studio Ys Net może zatem pozwolić sobie na rozmach i jest naprawdę w komfortowej sytuacji. Oby tylko osoby wspierające grę finansowo nie poczuły zawodu po premierze.

Poniżej możecie zobaczyć nowe screeny z Shenmue 3 oraz krótki materiał wideo. Jakość niestety nie jest najlepsza, lecz i tak można jako tako zobaczyć, jak będzie wyglądał świat gry. Podoba się?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%