Shenmue 3 coraz bliżej

Shenmue 3 coraz bliżej
Newsy PC PS4

Twórcy pokazują nowe screeny.

Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej daty wydania Shenmue 3. Według głównego projektanta serii Yu Suzukiego, gra właśnie jest w ostatniej fazie procesu produkcji i ma niebawem wejść do masowej sprzedaży. Jeśli tak dalej pójdzie, to powinna być dostępna pod koniec przyszłego roku lub na początku 2018 roku w wersji na PC oraz PlayStation 4.

Gracze do tej pory uzbierali ponad 6,7 mln dolarów dla producenta za pośrednictwem Kickstartera. Zainteresowanie jest ogromne, bowiem druga część serii pozostawiła otwarte zakończenie. Wiele osób jest ciekawych, jak dalej potoczą się losy głównego bohatera.

Poniżej przedstawiamy trzy nowe screeny związane z grą.

Shenmue 3 tryska kolorami na nowych materiałach

Shenmue 3 zadebiutuje w przyszłym roku na PC oraz konsoli PlayStation 4 i co tu dużo gadać – tytuł jest wielce oczekiwaną produkcją przez fanów serii. Do tego stopnia, że podczas zeszłorocznej akcji na Kickstarterze padł rekord tego portalu, jeśli chodzi o zbiórki funduszy. Studio Ys Net może zatem pozwolić sobie na rozmach i jest naprawdę w komfortowej sytuacji. Oby tylko osoby wspierające grę finansowo nie poczuły zawodu po premierze.

Poniżej możecie zobaczyć nowe screeny z Shenmue 3 oraz krótki materiał wideo. Jakość niestety nie jest najlepsza, lecz i tak można jako tako zobaczyć, jak będzie wyglądał świat gry. Podoba się?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie