Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Shadow of the Tomb Raider wygląda przepięknie. Nowy gameplay

Jeśli czekacie na kolejne spotkanie z Larą Croft, koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się Shadow of the Tomb Raider na nowym fragmencie rozgrywki.

Data premiery Shadow of the Tomb Raider została wyznaczona na 14 września tego roku. Tego dnia gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dzisiaj możemy spojrzeć na trwający blisko 10 minut nowy gameplay, który przeniesie nas w cudownie wyglądający świat wykreowany przez Eidos-Montreal / Crystal Dynamics.

Wiedźmin 3 – erotyczny cosplay z Keirą Metz

Akcja Shadow of the Tomb Raider ma miejsce po wydarzeniach z Rise of the Tomb Raider. Lara wraz ze sprzymierzeńcem w postaci Jonaha, wyruszają na poszukiwanie starożytnego artefaktu Majów, który to z kolei zawiera przepowiednię dotyczącą katastrofy. Nie jest w tych poszukiwaniach jednak odosobniona: za tajemniczym przedmiotem podąża także wojskowa korporacja zwana Trójcą. W trakcie tego swoistego wyścigu Lara dojdzie do wniosku, że jej poprzednie przygody niosą ze sobą poważne konsekwencje. To z kolei zacznie napawać ją strachem, czy uda jej się podołać kolejnemu zadaniu, by stać się wybawicielką, chroniącą ludzi przed katastrofą?

Shadow of the Tomb Raider – przełomowy moment w życiu Lary Croft

Deweloperzy wierzą, że dzięki poruszeniu tematu o prawdziwych konsekwencjach działań Lary, gameplay Shadow of the Tomb Raider będzie niósł ze sobą przełomowy moment w życiu młodej archeolog. Będzie to swoista podróż w kierunku dojrzałej Lary, którą znamy z produkcji lat 90-tych. Wygląda więc na to, że w nowej odsłonie czeka nas więcej wewnętrznych rozterek bohaterki niż początkowo się spodziewano. Lara będzie walczyć nie tylko z wrogami z Trójcy, ale i z samą sobą.

Główne cechy Shadow of the Tomb Raider:

  • Przetrwaj i rozwijaj się w najgroźniejszym miejscu na ziemi: Zapanuj nad bezlitosną dżunglą, żeby przeżyć. Zwiedzaj podwodne okolice pełne szczelin i rozbudowanych tuneli.
  • Osiągnij jedność z dżunglą: W obliczu przeważających sił wroga Lara musi wykorzystać otoczenie. Atakuj znienacka i znikaj jak jaguar, kamuflując się błotem i wywołując przestrach wśród wrogów.
  • Odkrywaj mroczne grobowce: Są straszne jak nigdy dotąd, dotarcie do nich wymaga zaawansowanych technik wspinaczki, a w środku czekają zabójcze zagadki.
  • Odkrywaj żywą historię: Znajdź ukryte miasto i zwiedzaj największą lokację centralną w jakiejkolwiek grze z serii Tomb Raider.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%