Shadow of the Tomb Raider: The Pillar. Nowa misja Lary Croft już dostępna

Shadow of the Tomb Raider: The Pillar. Nowa misja Lary Croft już dostępna
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Przypominamy, że Lara Croft może już wkroczyć do całkowicie nowego grobowca. Dodatek Shadow of the Tomb Raider: The Pillar wylądował, a my oglądamy premierowy zwiastun.

Square Enix, Eidos-Montréal i Crystal Dynamics ogłaszają, że posiadacze PC, PS4 i Xbox One mogą już zagrać w The Pillar, drugi z siedmiu fabularnych DLC do Shadow of the Tomb Raider.

Odpalając Shadow of the Tomb Raider: The Pillar, gracze wejdą do nowego grobowca, znanego jako Path of Huracan, aby odkryć prawdę kryjącą się za legendą apokalipsy Majów. Aby odzyskać pradawny skarb, Lara Croft musi przeciwstawić się zdradzieckim burzom, nowym wyzwaniom w pełnych pułapek grobowcach, a jednocześnie walczyć z siłami Trójcy.

The Pillar oferuje ponadto nowe opcje dostosowywania dzięki strojowi Sinchi Chiqa Battle Dress, który redukuje obrażenia zadawane przez broń palną i umożliwia wykonanie dodatkowej amunicji. Nowy łuk zadaje większe obrażenia opancerzonym wrogom, a umiejętność Thousand Eyes pozwala Larze używać Instynktów Przetrwania podczas poruszania się po drzewach lub kryjówkach w ścianach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie