Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Shadow of the Tomb Raider: The Pillar. Nowa misja Lary Croft już dostępna

Przypominamy, że Lara Croft może już wkroczyć do całkowicie nowego grobowca. Dodatek Shadow of the Tomb Raider: The Pillar wylądował, a my oglądamy premierowy zwiastun.

Square Enix, Eidos-Montréal i Crystal Dynamics ogłaszają, że posiadacze PC, PS4 i Xbox One mogą już zagrać w The Pillar, drugi z siedmiu fabularnych DLC do Shadow of the Tomb Raider.

Odpalając Shadow of the Tomb Raider: The Pillar, gracze wejdą do nowego grobowca, znanego jako Path of Huracan, aby odkryć prawdę kryjącą się za legendą apokalipsy Majów. Aby odzyskać pradawny skarb, Lara Croft musi przeciwstawić się zdradzieckim burzom, nowym wyzwaniom w pełnych pułapek grobowcach, a jednocześnie walczyć z siłami Trójcy.

The Pillar oferuje ponadto nowe opcje dostosowywania dzięki strojowi Sinchi Chiqa Battle Dress, który redukuje obrażenia zadawane przez broń palną i umożliwia wykonanie dodatkowej amunicji. Nowy łuk zadaje większe obrażenia opancerzonym wrogom, a umiejętność Thousand Eyes pozwala Larze używać Instynktów Przetrwania podczas poruszania się po drzewach lub kryjówkach w ścianach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%