„Serwery muszą zginąć”, czyli akcja CD Projekt RED przed debiutem Gwinta

„Serwery muszą zginąć”, czyli akcja CD Projekt RED przed debiutem Gwinta
Newsy PC

Producent gry prosi graczy o pomoc.

Twórcy gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana mają zamiar sprawdzić stabilność swoich serwerów przed oficjalnymi, zamkniętymi beta testami gry. O co dokładnie chodzi?

Niedługo początek zamkniętej bety GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Chcemy się do niej dobrze przygotować, dlatego prosimy Was o pomoc. W ramach odbywającej się 23 i 27 września akcji Serwery muszą zginąć!, chcemy zobaczyć jak nasza infrastruktura sieciowa poradzi sobie, gdy na polu bitwy pojawi się mnóstwo graczy. Jeżeli serwery polegną, a bardzo możliwe, że tak właśnie będzie, pozwoli nam to lepiej przygotować się do startu zamkniętej bety, która rozpocznie się 25 października. Krótko mówiąc – chcemy sprawdzić nasze serwery i potrzebujemy Waszej pomocy, aby to zrobić – czytamy na stronie CD Projekt RED.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana – testy beta opóźnione. Poznaliśmy datę startu

Początkowo studio CD Projekt RED planowało otworzyć zamkniętą betę nadchodzącej produkcji GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana we wrześniu tego roku. Wówczas do sprawdzania karcianki mieli przystąpić posiadacze komputerów PC oraz konsol Xbox One. W późniejszym terminie beta miała zostać udostępniona również na PlayStation 4.

Niestety plany się zmieniły i jak podało CD Projekt RED, z wrześniowej bety nic nie wyjdzie. Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej – czytamy w komunikacie od zespołu GWINTA.

Niestety nie doprecyzowano, czy 25 października testy rozpoczną się jedynie na PC i Xboksie One, czy skoro mamy opóźnienie, jednocześnie wystartują również na PlayStation 4. Póki co, na oficjalnej stronie produkcji nadal możemy zapisywać się na testy tylko w wersji na PC/XOne. Kto chce się zgłosić, niech zajrzy na tę stronę.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie