Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

2 komentarze

Trylogia Serious Sam za darmo. Zobacz jak odebrać gry

Lubicie Serious Sam? Już wkrótce będziecie mogli odebrać trzy części gry w zupełności za darmo na Alienware Arena. Zobacz jak to zrobić.

Chyba wszyscy lubimy prezenty. Najwyraźniej wie o tym studio Croteam i firma Alienware. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery Serious Sam 4 będziemy mogli odebrać zupełnie za darmo pierwsze trzy części kultowej serii strzelanek.

Aby to zrobić musimy wykonać następujące czynności:

  • Załóż konto na Alienware Arena
  • Zmień region na Amerykę Północną. Zrobisz to wchodząc na stronę przez ten link
  • Kliknij w logo gry znajdujące się w prawym górnym rogu
  • Odbierz pierwsze prezenty

Pierwszymi dwiema nagrodami będą punkty Alienware Arena i dodatkowy mnożnik. Dopiero trzeciego dnia rozpocznie się rozdawnictwo pierwszej części gry, a przez następne dwa odbierzecie resztę serii Serious Sam. Co ważne – dostępne będzie jedynie 10 000 kluczy na każdą z gier. Nagrody zmieniają się o godzinie 1:00.

To naprawdę miły gest. Jeśli nie graliście wcześniej w żadną odsłonę cyklu, to naprawdę warto. Choć mechaniki mogą wydawać się już nieco przestarzałe, to Poważny Sam miał spory wkład w historię gier wideo i warto dać mu szansę.

Nowa odsłona serii pojawi się na rynku 24 września. Gra zadebiutuje na PC i Google Stadia, a w późniejszym terminie również na konsolach.

Wymagania sprzętowe Serious Sam 4 znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się