Serial Wiedźmin Netflixa. Dobra wiadomość dotycząca scenariusza

Każdy fan Białego Wilka nie może przejść obojętnie obok hasła – Serial Wiedźmin Netflixa. My też wyczekujemy go z niecierpliwością i łowimy wszelkie informacje o powstawaniu obrazu. Dzisiaj do naszej sieci wpadła nawet duża rybka.

Przed weekendem rozważaliśmy, kto mógłby zagrać Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa, prezentując 5 możliwych aktorów. Wybór głównego zabijaki będzie z pewnością kluczowym czynnikiem, który może zaważyć na sukcesie serialu. Jednak… nawet najlepszy Geralt wypadnie blado, jeśli scenariusz zostanie spaprany.

Niestety nadal nie znamy szczegółów fabuły, lecz jedno jest na 100 procent pewne. Scenariusz pilotażowego odcinka serialu Wiedźmin Netflixa został przelany na papier, co producentka Lauren Schmidt Hissrich sugerowała już pod koniec stycznia, lecz teraz daje to wyraźnie do zrozumienia.

Na opublikowanym zdjęciu widzimy, że scenariusz pilota bazuje na powieściach Andrzeja Sapkowskiego. Warto zaznaczyć, że sam stwórca Wiedźmina nie bierze czynnego udziału przy tworzeniu serialu Wiedźmin Netflixa i oficjalnie występuje tutaj jako konsultant. Ciekawe, czy jako konsultant spojrzy chociaż na scenariusz pilota i uraczy Lauren Schmidt Hissrich swoimi cennymi uwagami.

Serial Wiedźmin Netflixa – scenariusz pilota na papierze:

Serial Wiedźmin Netflixa

Serial Wiedźmin Netflixa – premiera wielką niewiadomą

Wciąż nie wiemy, kiedy nastąpi premiera serialu Wiedźmin, ile będzie odcinków oraz czy zostaną wypuszczone jednocześnie, czy też będziemy je dostawać sukcesywnie. Jeśli tylko pojawią się jakieś informacje w tej sprawie, możecie na nas liczyć!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.