Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona. Pobierz najnowszą wersję

Sporo osób, które skończyły grę Wiedźmin 3, decyduje się na zabawę z modami, które nie tylko potrafią poprawić grafikę, lecz również zmienić mechanikę rozgrywki lub wprowadzić więcej realizmu do wirtualnego świata. Jeśli myślicie o modach, Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona wydaje się być pozycja obowiązkową.

Niemal pięć miesięcy minęło od czasu, kiedy to ostatni raz pisaliśmy o modzie Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona. Teraz wracamy do tematu, ponieważ w sieci pojawiła się finalna wersja programu oznaczona numerem V3.30.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona – co to takiego?

Na początek przypominamy, że mod Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona wprowadza wiele nowych statystyk do gry, takich jak prędkość ataku, uników, opanowanie, adrenalina, wigor i inne. Nowe statystyki są ze sobą powiązane i mają wpływ na współczynnik regeneracji oraz samą rozgrywkę. Geralt posiada ponadto mniej zdrowia i wytrzymałości, zatem nieodzowne jest częstsze korzystanie z eliksirów.

Serial Wiedźmin Netflixa to nie wszystko. Oto zdjęcia z filmu The Witcher: Forgotten Ruin

Modyfikacja zmienia również mechanikę walki mieczem. Przykładowo, teraz nie musimy koniecznie używać srebrnego ostrza przy potworach. Równie dobrze można ich zaszlachtować stalą, choć przy takich kreaturach jak wampiry oraz widma, zadamy im obrażenia jedynie mieczem ze srebra. Programik zajmuje się ponadto balansem znaków i poprawą samej walki. Jedną ze zmian jest jeszcze łatwiejsze tańczenie wokół przeciwnika, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wrogów wyposażonych w tarcze. Poniższy filmik pokazuje, jak zmieniła się walka.

Wiedźmin 3 – nowości i poprawki finalnej Edycji Rozszerzonej

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona  V3.30 Final to kolejne nowości i poprawki. Pojawiło się kilka nowych statystyk przedmiotów, dostajemy ulepszoną mechanikę celowania i rzucania petardami, są kontry dla kontrataków i wiele więcej.

Kto chce pobrać najnowszą wersję moda Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona, niech klika w ten odnośnik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%